20 Eylül 2013

Avea İlgilenmiyor!

Geçtiğimiz iki hafta içinde Avea sitesinden, aynı konuyla ilgili iki bilgi alma formu doldurdum, fakat henüz bir dönüş alabilmiş değilim. Şikayetvar' da ki son şikayetlerimin Avea ile ilgili olduğu görülebilir. Sanırım şirket beni kara listesine aldı ve muhatap kabul etmiyor. Yalnız onlara şunu hatırlatmak isterim, bizler tüketici, müşteri veya müşteri adaylarıyız ve bir kurumun sunmayı vaat ettiği hizmeti kusursuz alma hakkımız var. Burası bir üçüncü dünya ülkesi ve bizler de bir çobanın peşinde koşan koyunlar değiliz. Söz konusu şirketin böyle bir anlayışı var ise değiştirmesini öneririm. Sorunum şirketle ilgili, telefon başında asgari ücretle çalışan bir personelle değil.

Bülent 38 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Bülent 23 Eylül 2013

  http://u1309.hizliresim.com/1f/r/sycfg.png linkte görüleceği üzere bugün aynı konuyla ilgili, daha açıklayıcı, bir form oluşturdum. Bakalım geri dönüş sağlanacak mı?

 • Bülent 23 Eylül 2013

  1) Müşteriniz değilim. 2) www.avea.com.tr adresinden size yazıyoruz ama geri dönüş alamıyoru(z)m. 3) 2 hafta önce başka bir gsm operatörüne taşıdığım ve bilgi almak istediğim konuyla alakasız numaram üzerinden neden işlem yapıyorsunuz? 4) Konu avea web sitesi ile ilgiliyken, durum neden ttnet'e oradan da ttnet'in, ttnet mobil birimine gidiyor?

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön