Avea İki Kere Aynı Ayın Ücreti Alınmış!

Dijle Z. |

Nisan ayı fatura ödemem hem otomatik hesabımdan hem de elden iki kere alındı. İki aydır defalarca aramama rağmen 87 lira 60 kuruş olan paramın iadesi yapılmamaktadır. Her aradığımda not aldık bugün dönüş yapacağız demelerine rağmen iki aydır hiçbir şey yapılmadı.

Etiketler :

Fatura Ödeme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dijle Z.
  11 Temmuz
  03:56

  İki aydır arayıp bu ay faturanız ödenecektir diyorsunuz ama hiçbir şey yapılmadı. Müşteri hizmetlerini arayın diyorsunuz arıyoruz her defasında aynı hikaye anlatılıyor ama paramız yatırılmıyor.

 • Dijle Z.
  26 Haziran
  00:11

  Müşteri hizmetlerine göre 15 gün önce paramın hesabıma yatması gerekiyordu ama Avea ödememekte ısrarlı. Son iki aydır sürekli müşteri hizmetlerini arıyorum lakin hala çözemediniz nasıl bir kurumsunuz anlamadım

 • 15 Haziran
  15:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Haziran
  10:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş