19 Haziran 2014

Avea İki Kat Fazla Fatura Kesti.

Bir yıllık Avea'da sözleşmem vardı. tarifem ise her yöne bin dakika ve 4 GB internetti. Aylık ödemem ise 36 lira geliyordu. Yeni teklif edilen sözleşme koşullarında aynı tarifeyi 49 lira gönderdikleri için kabul etmedim. Üyeliğimi iptal edip başka bir operatöre geçince bana gönderilen fatura ise 79 liraydı.

Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bunun ücretli bir oyun karşılığında 43 lira olduğunu söylediler. 1 yıl kullanırken böyle bir şey olmadığını ekstra bir ücret gelmediğini (dedikleri gibi bir oyun oynamadığım halde) belirttiğimde ve bunu kanıtlamalarını söylediğimde telefonuma mesaj gönderdiklerini söylediler. O mesajda gelmedi. Kısacası ücretin silinmesini talep ediyorum lütfen.

Mehmet 132 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.06.2014 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mehmet 23 Haziran 2014

    avea "Müşterimiz 18.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir." diye sizin aracılığınız ile cevap vermiş denmekte fakat bana herhangi bir dönüş yapılıp bilgi verilmemiştir. aveaya yapılan şikayetleri okludğumda kişi arandı fakat ulaşılamadı gibi cevaplar yazdığını gördüm forma..benide müşteri hizmetlerinden aradılar iki defda çaldı telefon fakat konuşmadan kapattılar sanırım bir taktik bu.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön