Ahmet Ö. Teşekkür Mesajı

"şikayet var" a yazınca avea 180 derecelik bir dönüşle paramı yatırdı.Bunada şükür

Avea İki Defa Aldığı Fatura Tutarını Geri Ödemedi!

Ahmet Ö. |

Ekim ayında Avea'dan geçiş yaptım ve 130 TL gelen son faturamı hem otomatik ödeme çekti,hem de ben ayrıca göründüğü için ödedim.Avea'yı aradığımda 2 defa çekilmiş 15 gün içinde geri vereceğiz dediler ve benden banka hesap numarası istediler.İşlerim çok yoğun olduğu için ilgilenemedim. Bugün tekrar aradığımda ve ne oldu neden yatırmadınız paramı dediğimde biz o parayı Pocell faturalarınızı ödemek için kullanıyoruz,böyle parça parça geri vereceğiz dediler. Pocell zaten kredi kartımdan 12 aylık peşin bir seferde çekti ücreti. Bu nasıl iştir?Telefondaki görevli bir açıklama bile yapamıyor. Avea kendini aşmış.Bir daha Avea'nın önünden geçmem.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ö.
  17 Mart
  15:43

  "şikayet var" a yazınca avea 180 derecelik bir dönüşle paramı yatırdı.Bunada şükür

 • 27 Şubat
  09:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet Ö.
  24 Şubat
  12:58

  Avea hiç bir çözüm bulamadığı gibi müşteri hizmetleri avea nın yaptığı bu işi anlamakta zorlandılar.Bana pocell slip inizle dilekçe verin belki alırsınız gibi saçma sapan şeyler söylüyorlar.Ben kanıtlamaya mecbur değilim pocell ile olan ödemelerimi.

 • Ahmet Ö.
  24 Şubat
  12:56

  Avea dan çıktığım için cezalandırılıyorum

 • 17 Şubat
  09:51

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş