19 Eylül 2013

Avea İki Aydır Şişirilmiş Fatura Çıkartıyor!

Son iki aydır Avea faturam fazla geliyor. Müşteri ilişkileri yetkilileri ile bu hususta görüştüm. Bir faturamda 8 TL'nin diğerinde 5 TL'nin nereden geldiği belli değil, yetkili açıklayamadı ve ciddi bir hata olduğunu kabul ederek şikayet kaydı oluşturdu. Bununla ilgili mutlaka beni arayıp bilgilendirmede bulunacaklarını belirtti, bende kesin ararsınız değil mi diye teyit ettim.

Sonuç: Şikayetimden yaklaşık yarım saat sonra (kim, neyi nasıl inceledi çok merak ediyorum) "Faturanızda Hata Bulunmamaktadır" şeklinde çok açıklayıcı bir sms geldi. Benim iki ayda 13 TL'min nereye gittiği belli değil ama ne önemi var faturada hata yokmuş.

Cehan 30 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Cehan23 Eylül 2013

  Aşağıda daha önce size yazdığım sorunla ilgili olarak neyi değerlendirdiğiniz öğrenebilir miyim? Faturalarınıza açıklaması nereden geldiği belli olamayan rakamlar mı yediriyorsunuz? Son iki aydır Avea faturam fazla geliyor. Müşteri ilişkileri yetkilileri ile bu hususta görüştüm. Bir faturamda 8 TL'nin diğerinde 5 TL'nin nereden geldiği belli değil, yetkili açıklayamadı ve ciddi bir hata olduğunu kabul ederek şikayet kaydı oluşturdu. Bununla ilgili mutlaka beni arayıp bilgilendirmede bulunacaklarını belirtti, bende kesin ararsınız değil mi diye teyit ettim. Sonuç: Şikayetimden yaklaşık yarım saat sonra (kim, neyi nasıl inceledi çok merak ediyorum) "Faturanızda Hata Bulunmamaktadır" şeklinde çok açıklayıcı bir sms geldi. Benim iki ayda 13 TL'min nereye gittiği belli değil ama ne önemi var faturada hata yokmuş.

 • Cehan20 Eylül 2013

  Aradım, görüştüğüm kişi haklı olduğumu belirttiğim rakamların hiçbir açıklaması olmadığını ama bu durumu kendisininde açıklayamadığını söyledi. Yani Muhatap yok. Ayıppp.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön