Avea İcralık.Mobi Sitesinde 56 TL Mobil Ücret Alındı!

Volkan M. |

Faturalı hattımla Facebook'ta çıkan İcralık.Mobi isimli siteye giriş yapıp icralık araçlara göz atmak istedim. İcralık araç sitesine dokunup siteyi açmak istediğimde bana bir şifre geldi. Ama hiçbir şekilde üye olacaksınız şifreyi yazdığınız anda sizden 56 TL kesinti olacak diye bir mesaj gelmedi.

Bana gelen kodu yazdığımda art arda "üye oldunuz sizden 56 TL kesinti yapılmıştır" mesajları geldi. Sonuçta kullandığım bir hat kredi kartı veya banka kartı değil bana sormadan nasıl kesinti yapabiliyor Avea anlamış değilim! Bu konun düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  08:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Ekim
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş