Avea İcralık Mobi Uygulaması!

Nejla Y. |

Avea müşterisiyim, 17.09.2015 tarihinde Facebook'ta yanlışlıkla tıkladığım icralık mobi' ye ait bir linkten sonra telefonuma arka arkaya 56 TL'lik ücret ödeneceği bana bildirilmeden mesajlar gelmeye başladı. 7979 san. İcralık mobi servisine üye olmuşum 56 TL üyelik ücreti kesilmiştir.
Onayım olmadan bana 56 TL kesileceğini belirtmeden bu firma benden nasıl para tahsis edebilir? Avea nasıl böyle bir şeye izin verebilir faturama yansıtılmış hemen. Lütfen gereken yapılsın yoksa elimde bulunan mesajlarla hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  08:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Eylül
  14:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş