Ayşenur H. Teşekkür Mesajı

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim Avea bana hemen dönüş yapıp mağduriyetimi çözdüğünüz için.

Avea İcralık Mobi Ücreti!

Ayşenur H. |

Bugün içerisinde telefonumdan yanlışlıkla icralık mobi'ye üye olunmuştur. Üyeliğin iptalini gerçekleştirdim anında fakat faturaya 56 lira ücret yansıdı. Bununla ilgili Avea müşteri hizmetlerini aradığımda faturaya yansıyan bedele bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bir tüketici olarak satın alınan her şeyin iadesi mümkünken bununda olabileceğini düşünüyorum. Herhangi bir bilgi olmadan üyelik işlemine izin verilmesi de Avea'nın bir güvenlik açığı olduğu kanaatindeyim. Sikayetvar.com'daki diğer örneklere ve Avea'ya olan güvenime dayanarak bu bedelin iade edilebileceğini düşündüğüm için buradan yazıyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşenur H.
  13 Ekim
  23:26

  Sorunumla ilgilenip çözdüğünüz için ilginize teşekkür ederim avea☺

 • Ayşenur H.
  13 Ekim
  22:59

  Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim Avea bana hemen dönüş yapıp mağduriyetimi çözdüğünüz için.

 • 05 Ekim
  14:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Ekim
  09:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş