Avea İcralik Mobi Adıyla Kesilen Ücret!

Ayşe Ş. |

Babam telefonunda fark etmeden bir linke tıklamış olabilir, sonunda da kendisine herhangi bir üyelik isteyip istemediğinin sorulmaması ile Avea hattının faturasına 56 TL eklenmiştir. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi aldığımızda İcralık Mobi üye olduğu belirtilmiş olup o ücret kendisinden fatura ile alınmıştır. Çağrı temsilcisi, mobi ücret hizmetini kapattığını söylemiştir. Bunun üzerine biz de yapmış olunan üyeliği iptal etmiş bulunmaktayız. Avea'dan şikayetçi olduğumuz nokta ise telefonu kullanan kişiye bu konu ile ilgili herhangi bir bilgi vermemesi, onay kodu olmadan habersiz bir şekilde abone ücretini onaylayarak faturaya yansıtmasıdır. Bu tutarın iadesini istiyoruz.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  14:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Ekim
  09:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş