05 Şubat 2014

Avea İcra Takibi Başlatmış!

Daha önce kullandığım 0532522**** no'lu hattım için müşteri temsilcileri tarafından bana iletilen bilgilerin gerçeği yansıtmadığını ve sadece müşteriyi yanıltma üzerine kurulu olduğuna bana gelen icra takibinden sonra tamamen emin oldum.

7-8 ay boyunca hiç bir bilgi verme gereği duymadan benden tahsil edilen mükerrer ödemelerden sonra sırf farklı bir operatöre geçiş yaptığımdan cezalandırırcasına borcunuz yoktur denmesine rağmen iki fatura tutarı çıkartılmış ve icra takibe verilmiştir.

Asli borcu (istemeden de olsa) ödeyecek olursam icra takibin durdurulabileceğini söyleyen müşteri temsilcisine rağmen icra bürosu bunun mümkün olmayacağını söylemektedir.Sadece asli parayı ödemek istiyorum.

Muzaffer 1.722 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 07.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Muzaffer07 Şubat 2014

    kendisine bulaştığım için ömür billah pişmanlık duyacağım bir operatör. başka bir operatörden avea'ya geçmeye karar vermiş iseniz bunu bin defa düşünün. ayrılacağınız sırada müşteri hizmetleri ile görüşmelerinizi yapmış ve bilgi edinmiş olmanıza rağmen üzerinde konuştuğunuz tutardan farklı faturaları size gönderir ve kısa sürede bu fatura tahsilatları için sizi icra takibine alabilirler. En yakınlarımdan başlamak üzere başıma gelenleri her platformda anlatıp insanların AVEA ya karşı daha dikkatli olmaları konusunda uyaracağım.Burada yapılan şikayetlere karşılık olarak yapacaklarını iddia ettikleri tek inceleme sizi arayıp ellerinden bir şey gelmeyeceği konusunda uyarmaları oldu.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön