Avea İcra Takibi Başlatmış!

Fatih B. |

Uzun zamandır Avea kullanmaktayım. İstanbul'un göbeğinde K. Çekmece'de konuşamadığımdan 2 hattımı başka şebekeye taşıdık. Ayın 21.10.2013 faturamın son ödeme tarihi ve Mektup Tarihi : 25 Ekim 2013'te gelen bir ihbarnamede "hattınız tarafınızca iptal edilmiştir. Ancak aşağıda detayı belirtilen borç miktarının, daha önce tarafınıza yapılan bildirimlere rağmen bugüne kadar ödenmediği tespit edilmiştir." Defalarca kelimesine dikkat sonra devamında "borcun tahsilinin sağlanması için icra takibi başlatılmak zorunda kalınacaktır." Avea ben faturalarımı düzenli ödeyen biriyken bu muamele niye?

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih B.
  12 Aralık
  19:42

  Aradan 2-3 ay geçti iş akış hızınıza hayran kaldım

 • 12 Aralık
  16:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Fatih B.
  04 Kasım
  09:10

  paşa paşa faturaları ödedik ve kimse asla özür dilemedi veee lütfennnn avea dan uzak durunnnnn

 • 29 Ekim
  10:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş