Avea İcra Davası Hala Kaldırılmadı!

Sebahattin G. |

Türk Telekom'dan internete bağlanabilmek için jet modem aldım. Sözleşmeyi Türk Telekom'la yaptım. Verim alamayınca Bir ay sonra iade ettim. İade etmeme ramen fatura gelmeye başladı. Bende Türk Telekom'a e-maille şikayetimi bildirdim. Onlardan gelen cevap bundan sonra olmayacaktır. Cevabı alınca gereken 3 adet 10 TL borcu ödemedim. Bunun üzerine Avea'dan hesabıma icra takibi başladı. Avukatlardan gelen telefona ramen bildirilen parayı ödediğim halde Avea bana borcumun bitiğine dair yazı gönderdi. Ekli icra dosyası hala kapanmamıştır.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sebahattin G.
  02 Haziran
  16:54

  Sayın Site Yetkilisi cevap alınamayan sorunlar bu siteden için ne yapılabilir?

 • Sebahattin G.
  22 Mayıs
  12:17

  Sn. Yetkili Hala Cevap Alınamamıştır.

 • Sebahattin G.
  06 Mayıs
  11:58

  Kesinlikle yolum bile düşmez

 • Sebahattin G.
  05 Mayıs
  00:08

  Tlf.la ilgili telefonu siz benim adıma bir arama yaparsanız memnun olurum. Ayrıca e maile bir aydır cevap verilmiyor. Tek verilen cevap aşağıdaki gibidir.

  Değerli Müşterimiz,


  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili Müşteri Hizmetlerimiz en kısa zamanda sizinle iletişim kuracaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla;

  AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Nisan
  12:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş