Avea İçerik Servisi Ücreti Kesmiş.

İbrahim Ö. |

Avea Kamu Mega paketini 27 TL'ye kullanmaya başladım ama kullanmaz olaydım.Avea'nın bu kadar mağdur eden bir firma olduğunu bilmiyordum.27 TL ödeyeceğim fatura şu an fatura kesimine 24 gün olduğu halde 47 TL olmuş. Aradım sordum bu fiyat ne diye içerik servisine girmişsiniz bilmem bunları bunları aramışsınız. Çok şaşırdım ben bunları kesinlikle aramadım. Yeter artık bıktım sizin gibi firmadan.Tüketici Hakları Mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  16:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • İbrahim Ö.
  21 Ağustos
  12:15

  Daha herhangi bir geri dönüş olmadı.

 • 18 Ağustos
  10:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş