Avea İçerik Servisi Ücreti Alıyor!

Yusuf M. |

Bütün hatlarım içinde defalarca şikayet etmeme rağmen içerik servisi adı altında ücret talep etmektedir. İnternet'e girdiğimde açılır pencereler çıkıyor ve kapatmak için tıkladığınızda içerik servisi kaydı alınıyor. Arayınca bizden kaynaklanmıyor deniyor onlardan kaynaklanmıyor ise neden ücreti onlar talep ediyor benim elektrik, su faturamı onlara mı ödüyorum? Hayır Çünkü onlardan kaynaklanmıyor.

Ayrıca İstanbul gibi bir şehir de çekmeyen bir şebekeden 5'in üzerinde hat sahibi olduğum için saflık tamamen bende insanların tecrübelerini dinlemeyip çekmiyor denilen şebekeden hat alırsan böyle olur tek 1 hattım için 150 lira civarında fatura ödüyorum birde bu firmaya.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf M.
  13 Mayıs
  16:19

  Bana bilgi verildi ücretin iade edileceği söylendi ama yeni gelen faturamda hala içerik servisi adı altında bir ücret talep edilmiş

 • 29 Nisan
  13:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Nisan
  10:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş