Avea İçerik Servisi Hakkında Detay Vermiyor!

Bayram P. |

Avea Full Paket kullanıcısıyım. 23 tl gelmesi gereken faturam 31,5 tl geldi. Avea müşteri hizmetlerini aradım,zor bela müşteri hizmetlerine bağlandım. Bana söylenen şey 11860 servisini 01 nisan ve 08 nisan 2014 tarihinde 2 sefer kullanmışsınız oldu. Kendilerine kullanmadığımı belirtmeme rağmen netice alamadım.

Avea bu kazancı elde ederek neden ses çıkarmıyor? Bana bu servis Avea'nın servisi değildir deniyor,daha fazla detay verilmiyor. O halde bir daha tekrar etmemesi için bir engellemede bulunun. 11860 benim hattımdan ne aranmıştır ne de sms atılmıştır,bu numarayı Avea engellemiyorsa çok yazık!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  09:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Nisan
  10:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş