Avea İçerik Servisi Adı Altında Mağdur Ediyor.

Ergin A. |

Yanlış giriş sonucu anında onaysız ''Vip Eğlence'' paketine üye yapıldım. Hemen iptal etmeme rağmen iki ay boyunca faturama bu tutarlar yansıtıldı.

Müşteri hizmetleriyle defalarca irtibat kurduktan sonra iadesinin yapılacağı tarafıma bildirildi ancak sonraki aylarda faturama yansımaya devam etti. Avea'dan alacaklıyım ancak hala ne bir dönüş ne de bir iptal gerçekleşti. Sisteminizde oluşturduğum dosyaları inceleyip lütfen bir an önce bana ulaşın bu iptalin nasıl gerçekleşeceğini konuşalım.

Konunun çözümü ve herkese emsal olması için gerek Şikayetvar.com gerek Tüketici Mahkemeleri olsun sonuç alana kadar hakkımı arayacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  12:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ergin A.
  14 Mart
  12:49

  avea dan hala cevap bekliyorum hernangi bir dönüş yapmadılar

 • 07 Mart
  16:10

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş