Avea İçerik Servisi 5959 Habersiz Üyelik Yapıp Ücret Kesiyor!

Hilal Y. |

5959 dan sms ile yetenek derbisi adında bir servise üye yapıldığım ve servisten çıkmam için İptal yazıp mesaj göndermem gerektiğini öğrendim. Ben bu tür mesajları okumadığım için Faturamda 40 TL fark görünce haberim oldu. Benim gibi bu tür mesajları silenlerin dışında, iptal yazmasını bilmeyen telefon kullanıcısı çocuk veya yaşlıların da olabileceği düşünülerek bu tür servislere üyeliğin bu kadar kolay yapılmaması gerekiyor.

Avea müşteri hizmetlerini aradım onlarda üyeliğimi doğruladılar. Bu haksız kazanca, bir kullanıcısı olarak Avea nın izin vermemesini düşünüyorum ve derhal Avea nın gereğini yapmasını bekliyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  17:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Mayıs
  12:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş