Avea İçerik Sağlayıcıların Tahsilatını Yapıyor!

Gökhan B. |

Facebook'ta gezinirken paylaşılan videolardan birini açmak istedim, abone olmanız gerekir şeklinde bir uyarı aldım, ben de email adresi falan yazarak abone olunan bir site olduğunu düşündüğümden abone ol kısmına tıkladım. Hemen ardından telefonuma bir video sitesine 1 haftalık üye olduğum ve 11 lira ücreti olduğu bilgisi mesajla geldi. Hemen iptal mesajı gönderdim. Bugün detaylı faturama baktım. 20 lira ücret kesildiğini gördüm.

Şimdi benim merak ettiğim bu video sitesi tek tıkla, ücretli olduğuna dair herhangi bir bilgiyi vermeden nasıl kullanıcıları abone yapıyor? 2. olarak da Avea bu sitenin abonelik ücretini faturaya hangi hakla yansıtıyor? Şikayetim çözülmezse tüketici mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  15:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Nisan
  09:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş