Avea İçerik Sağlayıcı Ücreti Yansıtıyor!

İsmail Y. |

Numaramı Avea'ya taşıdıktan sonra başıma gelmeyen kalmadı desem yeridir. Üye olmadığım sitelere üye olduğum gerekçesiyle sürekli yüksek fatura tahsil ediyor. Bir ay video plus üyeliği gerekçesiyle farklı fatura ödedim sonraki ay oyun sitesine üye olduğum gerekçesiyle 40 TL ödedim.

Hattımı her türlü aboneliğe kapatılmasını istediğimde ise biz kapatamayız siz dikkatli olun diyorlar. Parayı tahsil etmeye gelince tahsil ediyorlar. Eski operatörümü mumla arar oldum. Müşteri hakkını hukukunu asla kale almayan ve müşterisinin güvenliğiyle alakalı sorumluluk kabul etmeyen bir anlayış içindeler.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  14:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Ekim
  11:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş