Avea İade Reddi Ve Habersizce Paket Yenileme!

Merve A. |

Otomatik olarak yenilenen ve yenilenirken hiçbir şekilde onay alınmayan paketler ile insanların paraları kontrolsüzce hatlarından çekilmektedir ve müşteri hizmetleri iade işlemimiz yoktur olarak açıklama yapmaktadır.

Tüketici hakkı olarak kullanılmamış bir paketin en azından belli bir süre içerisinde iade hakkının veya yenilenirken onay alınmasının olması gerektiğini düşünmekteyim. Zira eminim ki bu sebepten dolayı birçok insan mağdur edilmektedir. özellikle bir öğrenci olarak bundan oldukça şikayetçiyim.
T.....'den Avea'ya geçen biri için T...... iade işlemi gerçekleştirirken Avea'nın bu tutumu açıklanamaz.

Etiketler :

Para İadesi Habersiz Paket Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve A.
  12 Ağustos
  18:03

  şikayetimi sadece \'\'öneri\'\' olarak alabileceklerini-
  uygulanabilecek herhangi bir prosedürleri olmadıklarını söyleyerek şikayetime geri dönüş yapılmıştır. kısacası sadece \'\'haberleri olmuştur.\'\'

 • 05 Ağustos
  16:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Ağustos
  11:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş