Avea İade İşlemini Yapmadı!

Cihan B. |

Teknik sorun nedeni ile mevcut taahhütümün bitiminde iade edileceği söylenen fatura tutarının iadesi ile ilgili bayiler ilgilenmediklerini, müşteri hizmetlerinde ise 13 kişi ile görüştükten sonra her görüşülen konunun farklı bir birimin konusu olduğunu dile getirmesi ayrıca o birimin neresi olduğunu kimsenin bilmiyor olması aslında öyle bir birim olduğunu da sanmıyorum ama ucuz sanıp daha fazla ödeyerek birde yanında kalitesiz hizmete mahkum oldum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan B.
  20 Mart
  09:54

  Başlatıldığı söylenilen incelemenin sonucuna bir türlü ulaşılamıyor, tıpkı bana ulaşılamadığının söylenmesi gibi ayıp ya vallahi ayıp.

 • 20 Ocak
  09:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.01.2014 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Ocak
  08:22

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş