Avea Hukuk Bürosu Durduk Yere Huzurumuzu Kaçırdı!

Salih O. |

Av. M. E. Hukuk Bürosu'ndan arayıp soyadımın aynı olduğu bir akrabamın Avea borcundan dolayı evimize icra geleceğini söylediler. Arayan numaraya geri döndüğümüzde numaramızı kimin verdiklerine dair hiçbir şey söylemeyip, üstüne borç ödendi sizi ilgilendiren bir şey yok diye azarlayıp suratımıza telefon kapattılar.

Evet, bizi ilgilendirmeyen bir konu hakkında ailemin huzurunu kaçırmış, bizi akrabamızla karşı karşıya getirmiş Avea vekili M. E. hukuk bürosunun çalışanları S. hanım ve Mudanya şubesinden M. hanım bizi saf yerine koymaya çalışmıştır. İsmi geçen bu şahıslar (Avea A. Ş. dahil) özür için aramadıkları takdirde gerekli merciilere suç duyurusunda bulunacağımızı da bilsinler.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  08:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Temmuz
  11:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş