Avea Hizmeti Yetersiz Kaldı!

Aykut A. |

Avea bundan 5 yıl önce kullanmaya başladım ama artık yollarımız dün itibari ile ayrıldı son dört gündür iki adet Avea hatlarımla 4441500 den numaramı girmeme rağmen böyle Avea numarası yoktur diye sisteme girememem geçen aldığım Avea jet modemin işlemlerimi yapamamam yine sosyal medya da Avea destek yazmama rağmen geri dönüş olmaması kendimin kullandığı hattımın başka operatöre taşımama rağmen hala iptal edilmeyen film servisinin aboneliği kaldı ki böyle bir servise abone olduğumu bile hatırlamıyorum halen hattımdan TL kesilmesi. Artık sıkıldım Avea senden ve yapılamayan hizmetlerinden. Bugün itibari ile jet modemi geri iade edip diğer hattımı da kullandığım operatöre taşıyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  12:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Aykut A.
  22 Şubat
  09:34

  Avea'nın web sitesinden alıntıdır
  (5GB Aşımsız Ek Paket Kotam bitti diye , hemen EK 5GB yaz 5555’e
  gönder, yalnızca 15 TL’ye 5GB ek kotan la internet keyfine devam et...)

  Aynı şekilde yukarıda yazdığı gibi
  yaptım ek gigabayt. almak için avea geri mesaj yolladı yanlış servis
  diye. . bu avea hizmetleriyle labirent gibi uğraşıyoruz halen daha iki
  hafta oldu film servisi iptali için mesaj yolladım daha halen tl
  kesilmekte galiba hukuki haklarımı kullanmalıyım artık...

 • 15 Şubat
  16:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş