27 Nisan 2013

Avea Hizmet Yetersizliği!

Dışarıdan yasal olarak getirdiğim telefonum muamelelerinin yapıldığı bilgisiyle aralık 2012 de ücreti Avea bayiince alınarak açtırıldı. 3-3. 5 ay sonra aniden kesilen telefonumu. Avea bayisinden sonuç alamayınca , gayretimle , 20 gün mağduriyetim, sonucu açtırılabildim.

a-Avea bayileri gayri ciddi . b-Adı iletişim ve teknoloji olan kurum, telefonummu kullandırdığı bilahare, aniden kestiği , ve açtırdığım 3. 5 aylık sürenin sonunda 11-4-2013 tarihli yazıyla durumumu bana iletiyor.

Kurum bunca verdiği eziyete ve sahip olduğunu zannettiği teknolojiye rağmen , tarih ve no, ları belli pasaport ve vergi makbuzlarımı, kurumlarından elektronik yolla sorduramıyor.

Halil 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.04.2013 tarihinde aranmış, ancak irtibat numaralarının hatalı olması nedeniyle kendisine ulaşılamamıştır. Tarafımıza geçerli bir irtibat numarası iletebileceği ya da Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceği yönünde müşterimize elektronik posta gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön