Avea Hizmet Yavaşlığı.

Cihan B. |

Avea'da 14. yılım en iyi durum da oyunların dahi yavaş diye online oynanmasına izin vermediği tarihi eser 3G hizmeti için, en iyi haliyle 35 TL istiyor. Hem de tek bir oyun boyutu olan 3 GB kotasına duyduğum, Turkcell dahi eski müşterilerine ulaşıp telefon hediye ediyormuş. Taş arabası neyse, durum o.

Etiketler :

İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan B.
  07 Eylül
  11:07

  13 yıllık müşterisini çöpe atan CEO! Avea'dan sürekli 3 lu paketleri ay içerisi de defalarca yüklüyorum. Sitesine yayınladığı Telefondan günlük 1gb inteneti aldım. Malum online oyun/haftasonu. Fakat harcamayı günlükten yapmıyor, paketi yiyor. Sorgulamada ise Bilgisayardan diyor. Müşteri hizmetleri yanlış almışsın paketi diyor, sonrada önce Paketin bitsin, sonra düşürülmeye çalışılır gibi bir zırvayla görüşmeyi sonlandırdı. Satın alırken cepten, sORGULAMADA bilgisayardan? Bu düzenbazlık değil de ne? Para iadesini bekliyorum

 • 03 Eylül
  08:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Cihan B.
  27 Ağustos
  14:51

  Daha gericiliği ve İnternet kota düşüklüğü yüzünden şikayet yazalı 1 saat olmadı, şimdi de internet hızı kilobaytlara düştü. Yuh yaa!

 • 26 Ağustos
  17:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş