Avea Hizmet Vermeden Ücretlendirme Yapıyor!

Tuncay S. |

Avea internet hizmeti veremediği halde ücretlendirme yapıyor. Bunun üzerine tüm net ayarlarımı kapattırdım. Telefonum çift sim kartlı olduğundan Vodafone'dan nete girdiğim halde ücretlendirmeyi Avea yaptı hesabımdaki tüm liralarımı aldı. Bunun için müşteri hizmetleriyle görüşünce umursamaz ne halin varsa gör tarzı bir tutumla karşılaştım. 5 yıllık Avea müşterisiyim ilk yıllar böyle değildi hizmeti çok iyiydi çağrı merkezi yakından ilgileniyordu. Sanırım artık çok büyüdü zengin oldular bizim gibi sıradan müşterilere ihtiyaç duymuyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  14:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Mayıs
  10:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş