Avea Hizmet Veremeyen Çağrı Merkezi!

Şükrü K. |

16 Temmuz Salı günü saat 14. 00'da aradığım Avea müşteri hizmetleri şuanda sistemde iyileştirme çalışması olduğunu daha sonra tekrardan arama yapmamı istedi. Bunun üzerine sistemlerinin ne zaman yapılacağını bilmediğim için kendilerinin bana dönüş yapmasını istedim ve gelen cevap geri dönüş yapılamayacağını gün içinde tekrar dönüş yapmam gerektiğini söylediler.

Şikayet formu açılmasını istediğimde ise aldığım cevap, daha sonra ararsam onunla ilgili olarak da yardımcı olabilecekleri doğrultusundaydı. Avea çağrı merkezini keşke bugün açmasaydın da ikimizde uğraşmasaydık. Bu kadar kalitesiz bir hizmetten dolayı sizi kutluyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şükrü K.
  30 Aralık
  16:50

  Tarafıma halen dönüş yapılmadığını buradan tekrar paylaşmak istiyorum.

 • 17 Ekim
  14:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Şükrü K.
  20 Temmuz
  15:20

  Tarafıma dönüş dahi yapılmadı, hizmette serviste kalitesiz.

 • 18 Temmuz
  14:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş