Avea Hizmet Sıfır!

Acar Y. |

Uzun zamandır Avea kullanıcısıyım, hattım faturasız, geçen akşam saat on ikiden sonra tarifem bitti ve 0.39 kuruş hattımda olmasına rağmen çok acil aileme ulaşmam gerekti kimseyi arayamadım! Cebimde olan kredi kartımdan kontör yüklemek istedim ama 0.39 kuruşla müşteri hizmetlerini bile arayamadım. O akşam kimseye ulaşamadım, paramla rezil oldum. Böyle hizmet veren Avea'yı en yakın zaman'da terk ediyorum. İnsanlara acil durumlarda hizmet veremeyen operatör mü olur?

Etiketler :

Online TL Yükleme Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  15:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Eylül
  10:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş