21 Nisan 2014

Avea Hizmet Konusunda Yetersiz!

20.04.2014 tarihinde uzun süre kullanmadığım hattımın kapanmasından dolayı tekrar açtırmak için Kadıköy'de açık Avea bayisi bulamadım. Avea bayisi saat 1'de bir tanesini anca açılabildi. Yaptırmak istediğim işlemi ilettim fakat pazar günü yapamayız pazartesi gelin dediler. Diğer operatörlere sordum hemen işlemi gerçekleştirebileceğini iletiyorlar. Bu nasıl hizmettir?

Diğer operatörlerden bu kadar farklı kötü bir firma olabilir mi? Bir kerede Avea beni şaşırtsın. Mecbur olduğum için hattımı açtırıyorum ama emin olun daha fazla Avea'da kalacağımı sanmıyorum. Biraz daha ucuz diye mağdur olacağıma üç kuruş fazla veririm adam gibi hizmet alırım.

Emre 2.200 Okunma

Cevaplar

  • Emre 24 Nisan 2014

    Bayinin pazar günü dahi olsa işlemi yapması gerektiği bilgisini aldım bu durumda bayi hatalı. Bayilerin diğer operatörler gibi daha erken hizmet vermesi gerekir diye düşünüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön