Avea Hizmet Kalitesi!

Mehmet Y. |

Diğer operatörlerin tam olarak kesintisiz ve kaliteli hizmet verdiği noktalarda Avea'dan bu hizmeti alamadım. Konuyu ilgili birimlere aktardığımda 48 saate dönüş yapılacağı bildirildi ama herhangi bir dönüş olmadı. Hattımı kapattırmak istiyorum. Çözüm bulunması için yetkililerden herhangi bir dönüş alamadım. Hattımı iptal ettireceğim bu kez de kapatmayla alakalı taahhüt bedeli ödemek zorunda kalıyorum. Hizmet alamadığım gibi birde ekstra bedel ödemek zorunda kalacağım. Bu tutum Avea' ya hiç yakışmıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Nisan
  12:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.04.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Nisan
  12:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş