Avea Hizmet Almadığım Dönemi Faturalandırdı!

Ergün S. |

Ben temmuz ayında Vodafone'a geçiş yaptım ve süper kamu küçük paket aboneliğimi bitirdim. Ancak daha sonra Avea'da çok daha cazip bir tarife olduğunu öğrenince geri Avea'ya geçtim. Ancak daha geldiğimin bir kaç gün sonrasında hemen 28.82 TL fatura çıkarttı Avea ve kapsadığı tarih aralığı da benim Vodafone'da olduğum zamanı kapsıyor.

Başka operatördeyken ben nasıl oluyor da aynı zaman da Avea'dan da hizmet alıyorum aynı numarama? Bu konu da müşteri hizmetlerini aradığımda karşıma çıkan bayan görevli faturan doğru ve ödemek zorundasın dedi. Nasıl doğru oluyor bu fatura ben anlamıyorum. Avea bir açıklama yapsın.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  10:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ergün S.
  17 Eylül
  23:57

  bu şikayetime ek bir şikayet daha; AVEA GSM OPERATÖRÜ AYNI DÖNEMİ KAPSAYAN BİR BAŞKA FATURA DAHA YOLLADI. 3 GÜN KALDIM DİYE TAM FATURA YOLLADI. HALBUKİ GÜN BAZINDA FATURALANDIRMASI GEREKİRKEN TAM FATURA YOLLADI

 • 11 Eylül
  08:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş