Avea Hizmet Alamıyorum.

Ali Ç. |

31.08.2014 tarihinde kızımın eğitimi için gittiğim Karabük merkezde Avea GS mobile jet internet modemini kullanamıyorum. İlgili kurumu defalarca aramama rağmen o bölgede yoğun kullanım olduğundan hizmet alamadığım belirtildi ve önümüzdeki aylarda buraya yeni yatırım yapılacağı söylendi ve ne zaman hizmet alırım dediğimde süre veremiyoruz denildi. Bu yüzden aboneliğimin iptal edilmesini istedim. Bana söylenen taahhütte bulunmuşsunuz iptal edemezsiniz ve edersiniz ceza ödersiniz denildi, bende alamadığım hizmete ücret ödeyemeyeceğimi söylediğimde almasanızda ücreti ödemek zorundasınız denildi ve telefon suratıma kapatıldı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ç.
  21 Ekim
  13:16

  bu kurumu hiç kimseye tavsiye edemem

 • 02 Ekim
  13:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Eylül
  12:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş