Avea Hizmet Alamadığım Faturaları Gönderiyor!

Neslihan D. |

553 3***** nolu hattı aldığım hafta kapatmak istedim. Sürekli ulaşılamaz durumda olduğu için baz istasyonlarının yetersiz olduğunu söylemelerine rağmen vergiler vs. 100 küsür fatura çıkartıldı. 3 kere şikayetim olmasının sonucu taahhüt bedelimi yansıtmayacaklarını söylediler. Hattıma tanınmış prof600 un %30 unu geçmemem şartıyla. Bu %30 u geçmemiş olmama rağmen bana prof600 ve taahhüt bedeli yansımamış kullndiğim dk.sms.gb olarak fatura çıkartılmış. 123.73tl. Ödemeyle ilgili sürekli msjlar aramalar yapıldı. Ama sonuç yok. Sürekli borçlu olarak aranmak rahatsızlığı dışında 7 ay boyunca hizmet alamadığım faturalar ödedim. İlk 1 hafta içindeki caymamı da kabul etmemiş olmalarının yasal haklarımı hizmet şartlarını çiğnemeleri nedeniyle şikayetçiyim.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  09:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Eylül
  10:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş