Avea Hız Problemi Var!

Oğuzhan D. |

Ben öğrenciyim ve yurtta kalıyorum ancak yurdun internet hızının çok düşük olduğundan çareyi Avea jet alarak gidermeyi denedim. Ancak internet hızındaki problem devam etti.Gerekli şikayetlerimi Avea müşteri hizmetlerine ilettim ancak herhangi bir çözüm yolu gösterilmedi.Problemi araştırdığımda avea ve Ttnet in aynı internet alt yapısını kullandıklarını öğrendim internet hızının günün yoğun saatlerinde çok yavaş ancak çok geç ve çok erken vakitlerde hız ile ilgili bir problem yok ancak diğer saatlerde internet hızı çok yavaş.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  21:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  01:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş