Avea Hiçbir Onay Almadan Adıma Ödeme Yapılıyor!

Kürşat K. |

Hiçbir onay almadan adıma nasıl ödeme yapıyorsunuz? İcralık. Mobi diye bir site ücratli olduğu konusunda hiçbir uyarı vermeden size üyelik sunuyor. Ücretli olmadığı için üye oluyoruz sizden ödeme yapılıyor. Siz ortak mısınız yanıltmayla? Bu nasıl bir firma olmuş böyle? Ödediğiniz paramı iade etmezseniz, hem 17 yıllık Avea aboneliğimi iptal edeceğim hem de sizi ve İcralık.Mobi firmayı dava edeceğim. Bununla gerçekten uğraşacağım.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  13:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Eylül
  13:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş