Avea Hiçbir Müşteri Temsilcisi Yardımcı Olamadı.

Işık G. |

Dünden beri tanımadığım birkaç numara beni arayıp S*** diye birini sordu,bende yanlış numara olduğunu söyledim ancak defalarca aradılar bende rahatsız oldum ve aradıkları numarayı istedim bana 0553 5***70 numarasını verdiler,S***'ı arıyoruz dediler, bende bu verdikleri numarayı aradım ancak şaşırtıcı bir şekilde benim telefonum çalmaya başladı, benim numaram 0537 33***. Bende bunun üzerine Turkcell müşteri hizmetlerini aradım bana telefon numarasının benim numarama yönlendirilebilmiş olabileceğimi Avea müşteri temsilcisini aramamı söylediler. Bende Avea'yı aradım konuştum durumu anlattım, onlarda prosedür gereği işlem yapamayacaklarını söylediler. Yardımcı olun sürekli rahatsız oluyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  12:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Haziran
  09:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş