Avea Hesabımdan İzinsiz Para Çekip Oyun Yüklemiş.

Zübeyda D. |

Numaramı 1 ay önce Pttcell'e taşıdım. Pttcell'in sitesinde " bu servis Avea tarafından sağlanmakta olup, tüketici memnuniyetine ilişkin her türlü husustan Avea sorumludur. " uyarısı bulunmaktadır. Telefonumun oyun menüsüne çeşitli oyunlar yüklenmiş. 3 yaşındaki çocuğun gayri ihtiyari tıklaması neticesinde oyun satın aldınız hesabınızdan 10 TL kesildi şeklinde mesaj geldi. Birşey satın almanın belli kuralları vardır. Ben bir şey satın almadım. Kestiğiniz parayı derhal iade edin.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  15:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Nisan
  10:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Zübeyda D.
  30 Mart
  21:36

  Birinin izni olmaksızın cebinden para çıkarmanın hukuktaki karşılığı nedir? Dava yoluna başvurmadan paramı iade ediniz.