Avea Her Zaman Olduğu Gibi Sözünü Tutmadı!

Deniz D. |

Avea'dan ısrarla istediğim sim kartı yine Avea genel müdürlüğünden arayan ve kendinden o kadar emin konuşan bayan bayi ile de konuşarak sim kartımı aradığı gün içinde alabileceğimi söyledi. Tabi saf gibi inanıp bayiye gittim ve orada doğru olmadığı ortaya çıktı. Yaptıkları reklamlardan ne kadar kaliteli bir firma oldukları belli oluyor.

Etiketler :

Bilgilendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  10:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Deniz D.
  03 Eylül
  21:40

  Şikayetimle ilgili olarak yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Uzun zamandır belirttiğim sorunum başarılı bir şekilde çözüldü. Herkese iyi çalışmalar dilerim...

 • 21 Ağustos
  16:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş