Avea Her Yerde Çekmiyor!

Nilüfer Halil Bulut İ. |

Turkcell'den Avea'ya geçiş yaptım kızıma verdim kendime de Avea hat aldım ama geçtiğime pişman oldum telefon çekmedikten sonra ucuz olsa ne olur? Bu konu üzerinde bir şeyler yapılmalı artık.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nilüfer Halil Bulut İ.
  28 Ekim
  14:18

  avea'nın kampanyaları cazip çekim gücü düşük olduğu için bir çok insan avea'yı terkediyor. Eğer çekim konusunda problemim devam ederse maalesef bende bırakmak zorunda kalacağım çünkü bazı zamanlar çok zor durumda bırakabiliyor.

 • 28 Ekim
  11:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ekim
  10:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş