16 Mayıs 2013

Avea Her Tarifeye Bir Taahhüt!

Avea'da faturalı hattım var sözde cazip gelen kampanyalardan dolayı 2 kez taahhütlü olarak tarife değiştirdim. Tabi ben düşünüyordum ki her taahhütte bir önceki taahhütüm iptal olacak ve yeni tarifemdeki taahhüt tarihinden itibaren yeni sözleşmeye geçmiş olacağım. Ama maalesef öğrendim ki daha önceki taahhüt silinmiyor aksine her tarifede taahhüt artıyor.

Son geçtiğim tarifeye taahhüt vermedim çünkü Avea nın kendi internet sitesinde tarifeyi tanımlayan sayfada ödemeler kısmında koskoca harflerle 39tl yazan ücret bilgisi meğer taahhütlü 50tl imiş. Tabi çözüm 2 taahhütlü tarifenin cezasını en kısa sürede ödemek ve numarayı başka operatöre taşımak.

Özlem 36 Okunma

Cevaplar

  • Özlem 18 Haziran 2013

    İrtibat numarasının hatalı olması ve ulaşılamama iki farklı durumdur bu nedenle 'irtibat numaralarının hatalı olması nedeniyle kendisine ulaşılamamıştır.' cümlesi ironiktir. Ayrıca aramayı gördükten sonra 444 1 500 numarayı tekrar aradım ve burada yazdığım şikayetimi aynen dile getirdim. Ve yine sonuç alamadım. Sadece ezberlenen konuşmalardan ibaret veya çözümsüzlükten.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.05.2013 tarihinde aranmış, ancak irtibat numaralarının hatalı olması nedeniyle kendisine ulaşılamamıştır. Tarafımıza geçerli bir irtibat numarası iletebileceği ya da Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceği yönünde müşterimize elektronik posta gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön