18 Haziran 2015

Avea Her Müşteriye Farklı Ücretlendirme!

10 yılı aşkın süredir faturalı Avea hat kullanmaktayım. Birkaç aydır interneti de olan bir tarifeye geçmek istiyorum fakat aynı tarife için bana söylenen fiyatlar ile bazı insanlara önerilen fiyatlar arasında uçurum bulunmakta ve tutturmuşlar bir sistem otomatik tanımlıyor biz müdahale edemiyoruz saçmalığı, sanki çocuk kandırıyorlar.

Bir de faturasıza geçiş için 20 TL ücret alırız diye bir kural koymuşlar. Avea'nın bu adil ve etik olmayan tutumundan hiç memnun değilim. 10 yılı aşkın süredir kullandığım faturalı hatlarımı en kısa sürede diğer operatörlere taşıyacağım. Çok güzel kampanya da olsa, faturalı hatta geçmeyin daha sonra fazlasıyla çıkar emin olun.

Aytaç 100 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Haziran 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 18.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Aytaç18 Haziran 2015

    18 Haziran saat 16:20 gibi genel müdürlükten bilgilendirme amaçlı aradılar bugün. sağ olsunlar tek yaptıkları bu zaten! Neymiş bazı kullanıcılara bazı dönemlerde indirim tanımlanabiliyormuş başka yapabilecekleri bir şey yokmuş. Neymiş faturasıza geçişte alınan 20tl, hattımıza hediye olarak yükleniyormuş. Etmeyin hediye falan, paket alımlarında kullanamadıktan sonra ne yapayım bu hediye liraları. Aldığınız bu geçiş ücreti hiç de etik değil. Her müşteriye aynı yaklaşımı göstermediğiniz gibi çocuk kandırır gibi böyle bir şey olmadığını savunmaya da devam ediyorsunuz. Gerçekten şaşkınlık içerisindeyim. En kısa sürede tüm hatları Avea'dan taşıyacağım. Bir daha da hiçbir operatörün faturalısına geçmeyeceğim. Herkese de aynısını tavsiye ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön