Avea Her Halükarda Fatura Ödetiyor!

Yener D. |

1 yıldır taahhüt verip de kullandığım Avea SEÇ 500(her yöne 500 dk. 2 gb sınırsız internet) tarifemin aylık faturası 35 tl iken son ayda 142.75 tl faturayı ödettiler bana arkadaş taahhüt versem taahhüt bozdun diye fatura ediliyor; taahhüde sadık kalıyorsun, son ay bittiğinde yine fatura. Ben anlamadım yukarı tükürsem bıyık aşağıya sakal. 4 yıl evvelde aynı 130 tl fatura kestiler. 2. defa yaptın. Artık yeter insan bu kadar saf yerine konulmaz!

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  10:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Yener D.
  08 Ocak
  21:08

  sayın yetkili: bugun araryıp bilgi vermeniz bu sorun çözüldü anlamına getirmeyin.hep aynı gün içinde ara bilgi ver sistemede cevap verildi kaydı ver

 • Yener D.
  07 Ocak
  23:08

  sayın yetkili B planım hazır arabamın arka camına AVEA BAĞDURUYUM diye kocanan yazı asıp hafta sonu 1. hafta sonu özdilek otoparkında 2. hafta sonu şaypa nın otoparkına 3. hafta sonu carrufsa nın otoparkına bırakıcam en son facebookda senin o meşhur faturanı resim çekip paylaşıcam

 • 07 Ocak
  10:32

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş