Avea Her Ay Yüksek Fatura.

Gökhan Ş. |

Ya arkadaş ben bu Avea'da birşey anlamadım. Her ay faturam yüksek geliyor. Kalite desen sıfır çekmiyor hem de adamına göre muamele yapıyorlar. Arkadaşım var 4gb internet 1000 dk her yöne 500 SMS verdiği 22 lira oh ne güzel ben ödüyorum 33- 40 aldığım bir 1 gb internet aldığım DK 100 bu ne ya! T*** seni seviyorum zaman kaybetmeden taahhütümü bozup Avea'dan ayrılacağım ya da benim avantajlı bir paket seçin.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Ş.
  27 Mayıs
  23:18

  Avea ayrılmak istiyorum faturalarım çok yüklü geliyor

 • 07 Nisan
  08:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.04.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Nisan
  09:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş