Avea Her Ay Sürpriz Fatura!

Hüseyin A. |

Geçen ay Avea'nın Süper 2'li 4 gb tarifesinden yeni hat aldım. Bayi sadece 39 TL ödeyeceğimi söyledi. Fakat ilk fatura 51 TL geldi. Müşteri hizmetleri sms kullandığımı söyledi fakat fatura detayında sms kullanımı 4 TL olarak gözükmekte. Faturayı ödedim. Şimdi güncel faturamı sorgulattığımda 160 TL gibi bir rakam gördüm.

Bu ay içerisinde ek internet paketi almak zorunda kaldım. 39 TL ana paket+ 10 TL 1 gb seç tarifesi+ 25 TL 2 gb + 35 TL 4 gb + 1 gb haftalık 9 TL + 7 TL mobil vizyon = 125 TL gibi bir rakam yapıyor. Fatura kesim tarihim 10 temmuz bakalım ne bu ay nasıl bir sürpriz yapacaklar? Ayrıca anlamadığım bir noktada şu paketimdeki 4 gb 1 haftada nasıl bitiş noktasına varabiliyor?

Hız olarak da Avea gerçekten yavaşladı. Esas şikayetim ilk ödediğim 51 TL'lik fatura. Ve sürpriz yaparlarsa bu dönem olacak.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Paket-Tarife Aşımı Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  10:50

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Temmuz
  11:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş