30 Nisan 2013

Avea Her Ay Fiyatı Artan Tarife!

SEÇ 200 paketi var diye Avea ya geçtim. Her yöne 200 dk 9TL. Ertesi ay 12TL oldu. Ertesi ay 15TL oldu. Her ay 3 TL periyotlarla artacak mı? Müşteri hizmetlerini aradım gayet lakayt konuşmalar ve baştan savma verilen cevaplar cabası. Daha öncede bu konuyla ilgili şikayet açtığım halde ilgilenilmemesi. Zaten çekmiyor da. Yağmur yağsın telefonla konuşmak çile. Evin alt katına inemiyorum. Bu kadar aymazlık olamaz. Tuzak kurar gibi tarife seçenekleri. Hiçbirşey açık ve şeffaf değil. 9 TL lik paket için 15TL kestiler.

Hüseyin 124 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin 12 Mayıs 2013

  Bu görüşme sağlanalı ne kadar zaman oldu.Bunlar daha yeni mesaj gönderiyor.Herkes görsün işte Avea ne kadar sorumluluk sahibi bir firma.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Hüseyin 03 Mayıs 2013

  Herşey tam da tahmin ettiğim gibi oldu.Hiçbir şeyi çözmediler.Dün saat 11.40 ta beni aradılar.İşteydim.İşyerim çok gürültülü olduğu için,arayan kişiyle konuşmakta zorlandım.Saat 17.00 den sonra aramalarını söyledim.Tabiiki de arayan olmadı.Aveanın taktiğidir bu.Daha öncede başıma gelmişti ondan biliyorum.Bu sabah arandım saat 10.00 da yine iş yerinde olduğum için,görüşemedim.Paydosa çıktığım zaman ben kendim aradım bilgi almak için.Sonucun ne olacağını bile bile.Rezalet rezalet rezalet... O paketi almışım da sonrasında başka paket almışım da o ilk gelenler içinmiş de sonradan gelince 15 TL oluyormuş da.İyi de kimse bunların küçük yazılarla hazırlanmış tuzaklarıyla uğraşamaz ki.İnsanların işi var gücü var.Avea nın tarife oyunlarıyla mı uğraşacaklar.Nefret ettim.Resmen nefret ettim.Avea kelimesini oluşturan harfleri bile yanyana görmek istemiyorum artık.Sonuç olarak.Sorunu mu çözmediler.Hiç bir işe yaramaz müşteri temsilcileri yine işe yaramadı.Bende ay sonunda numaramı taşıyacağımı,bir daha asla ama asla kati surette hiçbir şekilde aveadan reklam kampanya futbol mesajı almak istemediğimi,herhangi bir konuda avea tarafından kesinlikle aranarak rahatsız edilmek istemediğimi söyledim.Artık ararlarsa kendileri bilirler.Anladıkları şekilde konuşuruz.Şimdi bir şikayet daha açacağım.Beni 17.00 den sonra aramadıkları için.Bu mesajı okuyan arkadaşlardan ricam,aveadan kesinlikle uzak durmaları ve şikayet edebileceğim başka bi platform var ise bana mesaj atmaları.Ben madur oldum siz de olmayın..

 • Hüseyin 30 Nisan 2013

  Hep aynı hikaye. Hiçbir şeyi çözecekleri yok. Sanki bayağı bir iş yapacaklarmış gibi inceleme başlatıldı yazmışlar. Çok komik ya karnıma ağrılar girdi gülmekten. Olacakları söyleyeyim. Arayacaklar o tarifenin fiyatı 15tl diyecekler. Bulacakları çözüm bu.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön