Avea Her Ay Artan Fatura.

Betül M. |

06 Nisan tarihinde hattımızdan kesilen fatura 93.75 TL bunun bizim hatamız olduğunu söylediler ve hiçbir hatamız olamamasına rağmen bilgimiz dışında alınan oyun ücretini lanet olsun dedik ve ödedik. Geçen ay yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden hiçbir şekilde iptal edilmemiş yani müşteri temsilci hatası ve gelen fatura 122.75 TL hey ay katlanarak gitmektedir. Gecen ayda belirtmiştim. Taahhüdün dolmasını bekleyelim 105.00 TL hat kapama ücreti vermeyelim derken ödediğimiz faturalara bakar mısınız. Nasıl bir sisteme nasıl bir çalışma şekli haksız yere alınan bu kadar ücret. Konunun en kısa sürede çözümlenmesini olmuyor ise kayıtlara ulaşılması ve dökümler ile gerekli yerlere gidilecektir.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Betül M.
  15 Mayıs
  15:22

  Tenezzül bile edip arama lüksünde bulunmuyorlar... . kurumsal firmanın kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk bile değilsiniz.

 • Betül M.
  09 Mayıs
  12:31

  hiçbir şekilde dönüş yapılmamıştır. Böyle kurumsal bir firma görmedim ben hiçbir şekilde arkasında durmuyor. Kendi hataları yüzünden... ... ... ...

 • 27 Nisan
  14:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Nisan
  14:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş