Avea Hep Aynı Şeyi Yapıyor!

Mihriban Ü. |

Yaklaşık bir senedir Fenercell internet hattı kullanıyorum. Aylık ücreti 30 lira olmasına rağmen çoğu ay 100 TL'yi geçkin fatura ödedim. Kapatmaya karar verdiğimde taahhüdünün 24, 07, 2013 tarihinde dolacağını ve o gün kapattırmamız gerektiğini belirttiler.

O gün gittim ve kapattırdım, o gün zaten hesap kesim günü olduğundan diğer aya fatura yansımayacağını belirttiler ama bu ay kullanmadığım kapalı hatta 40 TL fatura geldi. Merak ediyorum kullanılmayan hatta nasıl fatura geliyor? Üstelik aylık ücreti 30 TL olan şeye hiç kullanılmadığı halde nasıl 40 TL fatura belirleniyor?

Etiketler :

Abonelik İptal İnternet/3G Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  08:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ağustos
  09:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş