Avea Hediyeyi Teslim Etmiyor!

Gürhan Özgür T. |

28 eylül 13'de Avea'dan 24 ay taahhütle Samsung Note3 cep tel aldım. Akabinde müşteri hizmetlerinden ilk 1000 kişiden olduğum için bir mesajla şarj seti kazandığım mesajı geldi.
Bir hafta sonrada ev adresi için arayıp yollayacaklarını bildirdiler. Ancak ürün gelmedi. Defalarca mail attım her seferinde bir bahane uydurup beklememi hediye ürünün mutlaka teslim edileceğini söylüyorlar. Sonuç yok ancak dalga geçiyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.12.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gürhan Özgür T.
  07 Aralık
  12:22

  Hiçbir gelişme yok borcum borç ama ödemiyeceğim durumu var binbir bahane

 • 04 Aralık
  09:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş