Avea Hediye Sürelerimi Vermeyip Ücretlendirdi!

İnanç Emrah G. |

Avea firmasına ait cihaz kampanyasından telefon aldım. Aldığım telefon ile birlikte 100 mb interneti 3 ay bana hediye etmişler. (Bu arada benim mevcut hattımda sınırsız internet kullanım hakkı var) Hediyenin süresi dolduğunda da hattıma hediye MB tahsis edip 5 TL'lik farkı tarafıma fatura etmişler.

Bu yapılan işlem değil kurumsal hiçbir ticaret ahlakına girmez ve bana göre haksız kazançtan öte bir işlem değildir. Müşteri Hizmetlerini aradığımda benim taahhüt imzaladığımı ilettiler. Taahhüdü imzalamasam sanki telefonu verecekler. Her tarafı kendi içinde danışıklı dövüş.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Hediye Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İnanç Emrah G.
  23 Nisan
  00:32

  Tarafıma konu hakkında detaylı bilgi verilmedi tarafımca yapılan uygulamanın yanlış olduğu ile ilgili detaylı bilgi Avea ya verildi ve tüm kullanıcılar için uygulamanın kaldırılması talep edildi.

 • 21 Nisan
  08:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Nisan
  14:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş