Avea Hediye İnternet Paketi Yanıltması!

Nazmi O. |

Avea firması "hediye" adı altında müşterilerini yanıltıyor. Avea'dan cihaz alan faturalı hat sahiplerine 3 ay ücretsiz diyerek, kullanıcıların haberi olmadan 1 gb internet paketi gönderiyor. 3 ay sonunda ise haberiniz bile olmayan bu paketi eğer iptal etmezseniz faturanıza 11 TL bir ücret yansıtıyor.

Müşteri hizmetlerini arayıp benim böyle bir şeyden haberim yok dediğinizde de biz sms ile sizi bilgilendiriyoruz iptal etseydiniz diyor. Haberimiz bile olmayan hediye diye gönderdikleri 1 gb için 3. aydan sonra 11 TL para kesiyorlar.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon Habersiz Paket Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  13:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Eylül
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş